Тачка садова «КРОК» одноколісна 65 л/120 кг оцинкована (Код: 22495)

540.00 грн.
Тачка одноколісна садова – це незамінний особистий помічник кожного садівника й городника. Вона легка й зручна в керуванні, безпроблемно розвертається навіть у самих стиснутих куточках присадибної ділянки. Така тачка відмінно впорається із транспортуванням урожаю, садового інвентарю, піску, ґрунту, добрив, листя, дрібних гілок і сміттєвих відходів. Більше не потрібно ходити з кошиком або відерцем туди-сюди, навантажуючи свої руки й спину. Разом з тачкою садовою одноколісною робота перетвориться в нехитре заняття.
Лінійка: КРОК
Вага: 8.5 Кг.

Одноколісна садова тачка – це справжня знахідка для вмілого господаря. Завдяки такому «помічникові» можна з легкістю перевозити вантажі до 120 кг. Це просто, швидко й зручно. Тепер часу й сил на догляд за своїми улюбленими рослинами буде набагато більше.

Особливості тачки садової одноколісної «КРОК» 65 л/120 кг (оцинкована)

  • Кузов тачки має цільну форму й виготовлений з оцинкованого листа міцної сталі. Це робить його стійким до корозії й деформації. Для робіт на невеликій присадибній ділянці або на дачі буде досить тачки з об'ємом в 65 л. Але якщо ваші роботи передбачають транспортування більш значних по вазі й габаритам вантажів, то краще вибрати будівельну тачку на 85 – 150 л. Вона буде більш надійною й стійкою при русі, але й більш габаритною.
  • Кузов має трапецієподібну форму й скошений край, що сприяє розподілу центра ваги над колесом і полегшує вивантаження. Така конструкція дозволяє перемістити на колесо практично всю вагу (до 90%), а на руки припадає лише її мала частина.
  • Подвійні завальцьовані борти кузова забезпечують стійкість верхнього краю до деформації й підвищують міцність, а також захищають від порізів.
  • Максимальна ширина тачки (61 см) і наявність одного колеса дозволяють їй легко маневрувати по вузьких доріжках, легко входити в повороти й безпроблемно заїжджати у хвіртки й ворота.
  • Збірна конструкція рами дозволяє легко й швидко збирати й розбирати тачку для транспортування.
  • Надійна трубчаста рама садової тачки з'єднує кузов з колесом, вона ж служить для нього підтримкою, переходить у підставки й вигнуті ручки. Для захисту від корозії всі рами проходять високотехнологічне оцинкування.
  • Спеціальні гумові рукоятки забезпечують міцний хват і не допускають ковзання долоні.
  • Велике пневматичне колесо (∅ 33 см) на підшипнику може витримувати значні навантаження й має гарну амортизацію. Металеві диски пофарбовані спеціальною порошковою фарбою, що забезпечує їм захист від корозії.

Якщо вас зацікавила одноколісна садова тачка «КРОК» - звертайтеся до наших консультантів (☎ (056) 790-17-80). Ви зможете одержати розгорнуту інформацію по кожній із запропонованих моделей, а також задасте всі супутні питання.

Переконаєтеся на особистому досвіді, що садові тачки «КРОК» - це незамінні помічники на вашій присадибній ділянці. Разом з ними важка праця стане більш простою й менш напруженою.

Тип: садова тачка
Об'єм кузова, л: 65
Вантажопідйомність, кг: 120
Кількість коліс, шт.: 1 колесо
Діаметр колеса, мм: 330
Тип колеса: пневматичне
Кріплення колеса: на підшипнику
Тип рами: збірна
Посилена конструкція рами: ні
Максимальна ширина тачки в зборі, см: 61
Габаритні розміри упакованої тачки (Д×Ш×В), см: 130×61×28
Маса, кг: 8.5
Відгук