Тачка садова «КРОК» двоколісна 70 л/120 кг оцинкована посилена (Код: 18790)

900.00 грн.
Тачка двоколісна садова – це незамінний особистий помічник кожного садівника й городника. Вона легка й зручна в керуванні, дуже міцна, надійна й стійка. Така тачка відмінно впорається із транспортуванням урожаю, садового інвентарю, піску, ґрунту, добрив, листя, дрібних гілок і сміттєвих відходів. Більше не потрібно ходити з кошиком або відерцем туди-сюди, навантажуючи свої руки й спину. Разом з тачкою садовою двоколісною робота перетвориться в нехитре заняття.
Лінійка: КРОК
Вага: 13 Кг.

Двоколісна садова тачка – це справжня знахідка для вмілого господаря. Завдяки такому «помічникові» можна з легкістю перевозити вантажі до 120 кг. Це просто, швидко й зручно. Тепер часу й сил на догляд за своїми улюбленими рослинами буде набагато більше.

Особливості тачки садової двоколісної «КРОК» 70 л/120 кг (оцинкована, посилена)

 • Кузов тачки має цільну форму й виготовлений з оцинкованого листа міцної сталі. Це робить його стійким до корозії й деформації. Для робіт на невеликій присадибній ділянці або на дачі буде достатньо тачки з об'ємом в 70 л. Але якщо ваші роботи передбачають транспортування більш значних по вазі й габаритам вантажів, то краще вибрати будівельну тачку на 85-150 л. Вона буде більш надійною й стійкою при русі, але й більш габаритною.
 • Кузов має трапецієподібну форму й скошений край, що сприяє розподілу центра ваги над колесом і полегшує вивантаження. Така конструкція дозволяє перемістити на колесо практично всю вагу (до 90%), а на руки припадає лише її мала частина.
 • Для підвищення міцності кузова і його стійкості до деформації використовуються додаткові ребра жорсткості.
 • Подвійні завальцьовані борти кузова забезпечують стійкість верхнього краю до деформації й підвищують міцність, а також захищають від порізів.
 • Максимальна ширина тачки – 77 см. Це дозволяє їй без проблем входити в проходи хвірток або двері сараю.
 • Зовнішня колія коліс – 77 см. Завдяки цьому можна абсолютно не турбуватися, що тачка при транспортуванні великогабаритних вантажів перевернеться на бік або перекинеться.
 • Потужна цільна посилена рама захищає кузов від пошкоджень під час перевезення й вивантаження важких вантажів. Під кузовом рама посилена додатковим упором.
 • Надійна трубчаста рама садової тачки з'єднує кузов з колесами, вона ж служить для нього підтримкою, переходить у підставки й вигнуті ручки. Для захисту від корозії всі рами на тачках «КРОК» покриваються зносостійкою порошковою фарбою.
 • Спеціальні гумові рукоятки забезпечують міцний хват і не допускають ковзання долоні.
 • Збірна конструкція тачки дозволяє оперативно розбирати й збирати її (з метою зручного транспортування).
 • Два великі пневматичні колеса (∅ 40 см) на підшипниках розроблені спеціально під високі навантаження. Вони мають м'який хід і відмінно амортизують поштовхи при русі по нерівних поверхнях. Металеві диски покриті спеціальною антикорозійною фарбою.

Якщо вас зацікавила двоколісна садова тачка «КРОК» - звертайтеся до наших консультантів (☎ (056) 790-17-80). Ви зможете одержати розгорнуту інформацію по кожній із запропонованих моделей, а також задасте всі супутні питання.

Переконаєтеся на особистому досвіді, що садові тачки «КРОК» - це незамінні помічники на вашій присадибній ділянці. Разом з ними важка праця стане більш простою й менш напруженою.

Тип: садова тачка
Об'єм кузова, л: 70
Вантажопідйомність, кг: 120
Кількість коліс, шт.: 2 колеса
Діаметр колеса, мм: 400
Тип колеса: пневматичне
Кріплення колеса: на підшипнику
Тип рами: цільна
Посилена конструкція рами: так
Максимальна ширина тачки в зборі, см: 77
Габаритні розміри упакованої тачки (Д×Ш×В), см: 130×75×64
Маса, кг: 13
Відгук