Тачка садова «КРОК» двоколісна 65 л/100 кг оцинкована (Код: 21666)

840.00 грн.
Тачка двоколісна садова – це незамінний особистий помічник кожного садівника й городника. Вона легка й зручна в керуванні, дуже міцна, надійна й стійка. Така тачка відмінно впорається із транспортуванням урожаю, садового інвентарю, піску, ґрунту, добрив, листя, дрібних гілок і сміттєвих відходів. Більше не потрібно ходити з кошиком або відерцем туди-сюди, навантажуючи свої руки й спину. Разом з тачкою садовою двоколісною робота перетвориться в нехитре заняття.
Лінійка: КРОК
Вага: 11.4 Кг.

Двоколісна садова тачка – це справжня знахідка для вмілого господаря. Завдяки такому «помічникові» можна з легкістю перевозити вантажі до 100 кг. Це просто, швидко й зручно. Тепер часу й сил на догляд за своїми улюбленими рослинами буде набагато більше.

Особливості тачки садової двоколісної «КРОК» 65 л/100 кг (оцинкована)

  • Кузов тачки має цільну форму й виготовлений з оцинкованого листа міцної сталі. Це робить його стійким до корозії й деформації. Для робіт на невеликій присадибній ділянці або на дачі буде досить тачки з об'ємом в 65 л. Але якщо ваші роботи передбачають транспортування більш значних по вазі й габаритам вантажів, то краще вибрати будівельну тачку на 85 – 150 л. Вона буде більш надійною й стійкою при русі, але й більш габаритною.
  • Кузов має трапецієподібну форму й скошений край, що сприяє розподілу центра ваги над колесом і полегшує вивантаження. Така конструкція дозволяє перемістити на колесо практично всю вагу (до 90%), а на руки припадає лише її мала частина.
  • Для підвищення міцності кузова і його стійкості до деформації використовуються додаткові ребра жорсткості.
  • Подвійні завальцьовані борти кузова забезпечують стійкість верхнього краю до деформації й підвищують міцність, а також захищають від порізів.
  • Максимальна ширина тачки – 68 см. Це дозволяє їй без проблем входити в проходи хвірток або двері сараю.
  • Зовнішня колія коліс – 63 см. Завдяки цьому можна абсолютно не турбуватися, що тачка при транспортуванні великогабаритних вантажів перевернеться на бік або перекинеться.
  • Надійна трубчаста рама садової тачки з'єднує кузов з колесами, вона ж слугує для нього підтримкою, переходить у підставки й вигнуті ручки. Для захисту від корозії всі рами на тачках проходять високотехнологічне оцинкування.
  • Збірна конструкція тачки дозволяє оперативно розбирати й збирати її (з метою зручного транспортування).
  • Два великі пневматичні колеса (∅ 32.5 см) на підшипниках розроблені спеціально під високі навантаження. Вони мають м'який хід і відмінно амортизують поштовхи при русі по нерівних поверхнях. Металеві диски для захисту від корозії піддаються цинкуванню.

Якщо вас зацікавила двоколісна садова тачка «КРОК» - звертайтеся до наших консультантів (☎ (056) 790-17-80). Ви зможете одержати розгорнуту інформацію по кожній із запропонованих моделей, а також задасте всі супутні питання.

Переконаєтеся на особистому досвіді, що садові тачки «КРОК» - це незамінні помічники на вашій присадибній ділянці. Разом з ними важка праця стане більш простою й менш напруженою.

Тип: садова тачка
Об'єм кузова, л: 65
Вантажопідйомність, кг: 100
Кількість коліс, шт.: 2 колеса
Діаметр колеса, мм: 325
Тип колеса: пневматичне
Кріплення колеса: на підшипнику
Тип рами: збірна
Посилена конструкція рами: ні
Максимальна ширина тачки в зборі, см: 68
Габаритні розміри упакованої тачки (Д×Ш×В), см: 85×67×26
Маса, кг: 11.4
Відгук