Тачка будівельна «КРОК» ПРОФІ одноколісна 90 л/180 кг оцинкована професійна (Код: 21140)

950.00 грн.
Тачка будівельна одноколісна – це відомий усім інструментарій, що дозволяє полегшити різні ремонтні, будівельні й господарські справи. Тачка спеціально розроблена для транспортування всіляких вантажів (піску, щебеня, мішків із цементом, цегли, каміння, будівельного сміття, інвентарю та ін.) вагою до 180 кг. Вона легка й зручна в керуванні, відмінно маневрує по вузьких проходах і на поворотах, а також ідеально підходить для пересування по невеликих настилах.
Лінійка: КРОК
Вага: 13 Кг.

Одноколісна будівельна тачка «КРОК» забезпечила собі популярність і затребуваність завдяки високим показникам вантажопідйомності (до 180 кг) у комбінації із простотою керування. Вона буде незамінним помічником при різних господарських і будівельних справах. Ви назавжди вивільните себе від непотрібної й важкої для організму роботи. Усі переміщення вантажів стануть набагато легше, простіше й швидше.

Особливості одноколісної будівельної тачки «КРОК» ПРОФІ 90 л/180 кг (оцинкована, професійна)

  • Кузов тачки цільний і вироблений з товстого листа міцної оцинкованої сталі. Це гарантує йому захист від корозії й запобігає деформації під час перевезення важких предметів.
  • Подвійний завальцьований борт резервуара забезпечує міцність верхнього краю й підвищує стійкість до ударів, а також захищає працівника від порізів.
  • Кузов має трапецієподібну форму й скошений край, що сприяє розподілу центра ваги над колесом і полегшує вивантаження. Така конструкція дозволяє перемістити на колесо практично всю вагу (до 90%), а на руки припадає лише її мала частина.
  • Для підвищення міцності кузова і його стійкості до деформації використовуються додаткові ребра жорсткості.
  • Максимальна ширина тачки – 62 см. У комбінації з одним колесом вона легко проходить у хвіртки, дверні проходи, а також безпроблемно розвертається на тісних ділянках і доріжках.
  • Надійна трубчаста рама будівельної одноколісної тачки з'єднує кузов з колесом, вона ж слугує для нього підтримкою, переходить у підставки й вигнуті ручки. Для захисту від корозії всі рами на тачках «КРОК» покриваються зносостійкою порошковою фарбою.
  • Потужна цільна рама захищає кузов від пошкоджень під час перевезення й вивантаження важких вантажів. Перед колесом є спеціальний упор для вивантаження. Під скошеним краєм кузова й під кузовом рама посилена додатковими упорами.
  • Збірна конструкція тачки дозволяє оперативно розбирати й збирати її (з метою зручного транспортування).
  • Особливі гумові рукоятки забезпечують щільний хват і запобігають ковзанню долоні.
  • Велике пневматичне колесо (∅ 40 см) на підшипнику здатне витримати значні навантаження. Відмінна амортизація й м'який хід роблять таку тачку відмінним інвентарем для частої експлуатації. Металеві диски оброблені спеціальною порошковою фарбою, яка гарантує захист від корозії.

Якщо ви зважилися на придбання будівельної тачки «КРОК», але ще не визначилися з моделлю – звертайтеся до наших професійних консультантів (☎ (056) 790-17-80). Ви зможете одержати всю бажану інформацію, задасте питання, що цікавлять вас, і точно визначитеся, яка з будівельних тачок буде найбільш підходящою саме для вас.

Тип: будівельна тачка
Об'єм кузова, л: 90
Вантажопідйомність, кг: 180
Кількість коліс, шт.: 1 колесо
Діаметр колеса, мм: 400
Тип колеса: пневматичне
Кріплення колеса: на підшипнику
Тип рами: цільна
Посилена конструкція рами: так
Маса, кг: 13
Відгук