Тачка будівельна «КРОК» одноколісна 85 л/160 кг оцинкована посилена (Код: 23132)

740.00 грн.
Тачка будівельна одноколісна – це відомий усім інструментарій, що дозволяє полегшити різні ремонтні, будівельні й господарські справи. Тачка спеціально розроблена для транспортування всіляких вантажів (піску, щебеня, мішків із цементом, цегли, каміння, будівельного сміття, інвентарю та ін.) вагою до 160 кг. Вона легка й зручна в керуванні, відмінно маневрує по вузьких проходах і на поворотах, а також ідеально підходить для пересування по невеликих настилах.
Лінійка: КРОК
Вага: 10.8 Кг.

Одноколісна будівельна тачка «КРОК» забезпечила собі популярність і затребуваність завдяки високим показникам вантажопідйомності (до 160 кг) у комбінації із простотою керування. Вона буде незамінним помічником при різних господарських і будівельних справах. Ви назавжди вивільните себе від непотрібної й важкої для організму роботи. Усі переміщення вантажів стануть набагато легше, простіше й швидше.

Особливості одноколісної будівельної тачки «КРОК» 85 л/160 кг (оцинкована, посилена)

  • Кузов тачки цільний і вироблений з товстого листа міцної оцинкованої сталі. Це гарантує йому захист від корозії й запобігає деформації під час перевезення важких предметів.
  • Подвійний завальцьований борт резервуара забезпечує міцність верхнього краю й підвищує стійкість до ударів, а також захищає працівника від порізів.
  • Кузов має трапецієподібну форму й скошений край, що сприяє розподілу центра ваги над колесом і полегшує вивантаження. Така конструкція дозволяє перемістити на колесо практично всю вагу (до 90%), а на руки припадає лише її мала частина.
  • Для підвищення міцності кузова і його стійкості до деформації використовуються додаткові ребра жорсткості.
  • Максимальна ширина тачки – 64 см. У комбінації з одним колесом вона легко проходить у хвіртки, дверні проходи, а також безпроблемно розвертається на тісних ділянках і доріжках.
  • Надійна трубчаста рама будівельної одноколісної тачки з'єднує кузов з колесом, вона ж слугує для нього підтримкою, переходить у підставки й вигнуті ручки.
  • Збірна рама для захисту від корозії проходить високотехнологічне фарбування зносостійкою порошковою фарбою. Перед колесом є спеціальний упор для вивантаження. Скошений край кузова посилений додатковим упором.
  • Збірна конструкція рами дозволяє легко й швидко збирати й розбирати тачку для транспортування.
  • Особливі гумові рукоятки забезпечують щільний хват і запобігають ковзанню долоні.
  • Велике пневматичне колесо (∅ 38 см) на підшипнику здатне витримати значні навантаження. Відмінна амортизація й м'який хід роблять таку тачку відмінним інвентарем для частої експлуатації. Металеві диски оброблені спеціальною порошковою фарбою, яка гарантує захист від корозії.

Якщо ви зважилися на придбання будівельної тачки «КРОК», але ще не визначилися з моделлю – звертайтеся до наших професійних консультантів (☎ (056) 790-17-80). Ви зможете одержати всю бажану інформацію, задасте питання, що цікавлять вас, і точно визначитеся, яка з будівельних тачок буде найбільш підходящою саме для вас.

Тип: будівельна тачка
Об'єм кузова, л: 85
Вантажопідйомність, кг: 160
Кількість коліс, шт.: 1 колесо
Діаметр колеса, мм: 380
Тип колеса: пневматичне
Кріплення колеса: на підшипнику
Тип рами: збірна
Посилена конструкція рами: так
Максимальна ширина тачки в зборі, см: 64
Габаритні розміри упакованої тачки (Д×Ш×В), см: 130×60×40
Маса, кг: 10.8
Відгук