Тачка будівельна «КРОК» MARIBOR двоколісна 90 л/180 кг оцинкована (Код: 23082)

1 100.00 грн.
Тачка будівельна двоколісна – це відомий усім інструментарій, що дозволяє полегшити різні ремонтні, будівельні й господарські справи. Тачка спеціально розроблена для транспортування всіляких вантажів (піску, щебеня, мішків із цементом, цегли, каміння, будівельного сміття, інвентарю та ін.) вагою до 180 кг. Вона легка й зручна в керуванні, дуже міцна, стійка й надійна. Який би вантаж ви в неї не помістили – можете не турбуватися, що така тачка перевернеться або перекинеться.
Лінійка: КРОК
Вага: 15.5 Кг.

Двоколісна будівельна тачка «КРОК» забезпечила собі популярність і затребуваність завдяки високим показникам вантажопідйомності (до 180кг) у комбінації з відмінними характеристиками стійкості. Вона буде незамінним помічником при різних господарських і будівельних справах. Ви назавжди вивільните себе від непотрібної й важкої для організму роботи. Усі переміщення вантажів стануть набагато легше, простіше й швидше.

Особливості двоколісної будівельної тачки «КРОК» MARIBOR 90 л/180 кг (оцинкована)

 • Кузов тачки цільний і вироблений з товстого листа міцної оцинкованої сталі. Це гарантує йому захист від корозії й запобігає деформації під час перевезення важких предметів.
 • Подвійний завальцьований борт резервуара забезпечує міцність верхнього краю й підвищує стійкість до ударів, а також захищає працівника від порізів.
 • Кузов має трапецієподібну форму й скошений край, що сприяє розподілу центра ваги над колесом і полегшує вивантаження. Така конструкція дозволяє перемістити на колесо практично всю вагу (до 90%), а на руки припадає лише її мала частина.
 • Для підвищення міцності кузова і його стійкості до деформації використовуються додаткові ребра жорсткості.
 • Максимальна ширина тачки – 64 см. Це дозволяє їй без проблем входити в проходи хвірток або дверей.
 • Зовнішня колія коліс – 51 см. Це гарантує стійкість тачки при пересуванні з різною вагою й об'ємами поміщених у неї предметів.
 • Надійна трубчаста рама будівельної тачки з'єднує кузов з колесами, вона ж слугує для нього підтримкою, переходить у підставки й вигнуті ручки.
 • Збірна рама для захисту від корозії проходить високотехнологічне фарбування зносостійкою порошковою фарбою. Під кузовом рама посилена додатковими упорами.
 • Спеціальні гумові рукоятки гарантують щільний хват і запобігають ковзанню долоні.
 • Два великі пневматичні колеса (∅ 40 см) з підшипниками мають високі показники надійності, м'який хід і відмінно амортизують. Металеві диски захищені від корозії зносостійкою порошковою фарбою.
 • Розбірна конструкція тачки дозволяє легко й оперативно розбирати й збирати її (для транспортування).

Якщо ви зважилися на придбання будівельної тачки «КРОК», але ще не визначилися з моделлю – звертайтеся до наших професійних консультантів (☎ (056) 790-17-80). Ви зможете одержати всю бажану інформацію, задасте питання, що цікавлять вас, і точно визначитеся, яка з будівельних тачок буде найбільш підходящою саме для вас.

Тип: будівельна тачка
Об'єм кузова, л: 90
Вантажопідйомність, кг: 180
Кількість коліс, шт.: 2 колеса
Діаметр колеса, мм: 400
Тип колеса: пневматичне
Кріплення колеса: на підшипнику
Тип рами: збірна
Посилена конструкція рами: так
Максимальна ширина тачки в зборі, см: 64
Габаритні розміри упакованої тачки (Д×Ш×В), см: 126×68×38
Маса, кг: 15.5
Відгук
Svetlana, 19.11.2015
дуже зручна тачка