Тачка будівельна двоколісна «КРОК» МОНСТР 150 л/200 кг професійна (Код: 22516)

1 780.00 грн.
Тачка будівельна двоколісна – це відомий усім інструментарій, що дозволяє полегшити різні ремонтні, будівельні й господарські справи. Тачка спеціально розроблена для транспортування всіляких вантажів (піску, щебеня, мішків із цементом, цегли, каміння, будівельного сміття, інвентарю та ін.) вагою до 200 кг. Вона легка й зручна в керуванні, дуже міцна, стійка й надійна. Який би вантаж ви в неї не помістили – можете не турбуватися, що така тачка перевернеться або перекинеться.
Лінійка: КРОК
Вага: 27.3 Кг.

Двоколісна будівельна тачка «КРОК» забезпечила собі популярність і затребуваність завдяки високим показникам вантажопідйомності (до 200 кг) у комбінації з відмінними характеристиками стійкості. Вона буде незамінним помічником при різних господарських і будівельних справах. Ви назавжди вивільните себе від непотрібної й важкої для організму роботи. Усі переміщення вантажів стануть набагато легше, простіше й швидше.

Особливості двоколісної будівельної тачки «КРОК» МОНСТР 150 л/200 кг (професійна)

 • Зварений кузов тачки виготовлений з міцного товстого листа сталі, який оброблений спеціальною антикорозійною порошковою фарбою. Завдяки використанню такої сталі, будівельна двоколісна тачка не деформується при транспортуванні важких і габаритних вантажів.
 • Подвійний завальцьований борт резервуара посилений прутом, що забезпечує збільшену міцність верхнього краю й підвищує стійкість до ударів, а також захищає працівника від порізів.
 • Кузов має трапецієподібну форму й скошений край, що сприяє розподілу центра ваги над колесом і полегшує вивантаження. Така конструкція дозволяє перемістити на колесо практично всю вагу (до 90%), а на руки припадає лише її мала частина.
 • Міцна висувна підніжка дозволяє зафіксувати тачку в горизонтальному положенні.
 • Максимальна ширина тачки – 78 см. Це дозволяє їй без проблем входити в проходи хвірток або дверей.
 • Зовнішня колія коліс – 78 см. Це гарантує стійкість тачки при пересуванні з різною вагою й об'ємами поміщених у неї предметів.
 • Надійна трубчаста рама будівельної тачки з'єднує кузов з колесами, вона ж слугує для нього підтримкою, переходить у підставки й вигнуті ручки. Для захисту від корозії вона проходить високотехнологічне фарбування зносостійкою порошковою фарбою.
 • Потужна цільна посилена рама захищає резервуар від пошкоджень під час перевезення й вивантаження важких вантажів. Під кузовом рама посилена додатковим упором.
 • Спеціальні гумові рукоятки гарантують щільний хват і запобігають ковзанню долоні.
 • Два великі пневматичні колеса (∅ 40 см) з підшипниками мають високі показники надійності, м'який хід і відмінно амортизують. Металеві диски захищені від корозії зносостійкою порошковою фарбою.
 • Розбірна конструкція тачки дозволяє легко й оперативно розбирати й збирати її (для транспортування).

Якщо ви зважилися на придбання будівельної тачки «КРОК», але ще не визначилися з моделлю – звертайтеся до наших професійних консультантів (☎ (056) 790-17-80). Ви зможете одержати всю бажану інформацію, задасте питання, що цікавлять вас, і точно визначитеся, яка з будівельних тачок буде найбільш підходящою саме для вас.

Тип: будівельна тачка
Об'єм кузова, л: 150
Вантажопідйомність, кг: 200
Кількість коліс, шт.: 2 колеса
Діаметр колеса, мм: 400
Тип колеса: пневматичне
Кріплення колеса: на підшипнику
Тип рами: цільна
Посилена конструкція рами: так
Максимальна ширина тачки в зборі, см: 78
Габаритні розміри упакованої тачки (Д×Ш×В), см: 165×75×50
Маса, кг: 27.3
Відгук